Aštuonioliktieji  metai pagal Saturno ciklą DANIELIAUS metai
Spalva violetinė
1923; 1955; 1987; 2019

Danieliaus metus globoja Arta. Arta – tai Dangaus Palaiminimas, Taikos Motina, žmonijos Sąžinė. Metai siejami su Aukščiausiojo tikslo siekimu, harmonija, grožiu, materialinės gerovės pasireiškimu. Šiais metais santuokos turi būti sudaromos tik dvasiniame lygyje, kitaip iširs. Tai metai, kada atlyginama už teisingai pragyventą gyvenimą. Tais metais pradedami kurti pagrindai labai rimtiems darbams. Tačiau tai ir teatras, teatriniai spektakliai, nes Arta globoja teatrą. Žmonės, kurie tais metais vaidina teisingumo atstovus, jaučia didelį pakilimą ir nors teisingumo nėra jie vis tiek daug išlošia ir įgyja populiarumą. Juos labai ilgai atsimena, nors po to jie gali padaryti eilę klaidų ir dirbti priešingai savo žodžiams. Danieliaus metai daugiau globoja moteris, nei vyrus. Moterys, gimusios šiais metais, neša didesnę atsakomybę. Jei moteris yra nesąžininga, ji tarnauja Demonei Drudž. Tai sąžinės patikrinimo metai, nesąžiningumas baudžiamas.

Žmogui-Danieliui svetimas nesąžiningumas, panieka, tai, kas negražu ir griauna. Jis romantikas, siekia aukštų idealų, užsibrėžto tikslo, dažniausiai tai meno žmones. Graži, lengva eisena, grakščios kojos, ilgas kaklas, gracingas, bet tuo pačiu gali būti ir labai kaprizingas, artistiškas, į viską reaguojantis jautriai, ilgai pergyvena. Gyvena emocijomis, labiausiai jiems trūksta sveiko proto. Danielius nesikeikia, negeria, nerūko, o jei įsimyli, tai visam gyvenimui.

Danieliaus metais vyksta didžiulė velniava. Gimę Danieliaus metais žmonės gali susigundyti karminiu blogiu, tada jie neatskiria Gėrio nuo Blogio. Susigundo įvairiomis erezijomis, ypač, jei blogis šviečia ryškiomis spalvomis.

Danielius-antitotemas yra nejudrus, skeptikas, mėgsta tyčiotis. Kas priešpastatoma Artai? Demonė Drudž Chimeros pavidale. Tokia pavaizduota ant Paryžiaus Dievo Motinos katedros: atstumianti, susiraukusi, su sparnais, pikto krokodilo snukiu. Pusiau krokodilas, pusiau paukštis. Prieš Artą stoja Demonas, kuris iškraipo tiesą ir viską paverčia melu. Jei laimi Demonas, būna totaliniai, akiplėšiški ir baisių apgavysčių metai. Arta ir Drudž – tai Baltasis ir Juodasis Mėnuliai, dar kitaip Selena ir Lilit, karminė šviesa ar karminė tamsa. Ypač ryškiai žmonių karma pasireiškia būtent šiais metais: Arta visame savo grožyje, o Drudž visiškame baisume. Geriausiu atveju metai siejasi su grožiu ir estetika. Tai gražiausi teatriniai spektakliai, filosofijos sužydėjimas. Bloguoju atveju inteligentijos naikinimas.

1923 metais P.Kiuri (M. Kiuri vyras), išleido Džiną iš butelio, atidarydamas atomo amžių.

1956 metai, XX komunistų partijos suvažiavimas, chruščiovinės reformos, Stalino nusikaltimų atskleidimas. Iš esmės tai Chruščiovo sugalvotas teatras.

1987 metais Chruščiovo iniciatyvą perėmė Jelcinas, tarsi pasisakydamas dėl blogų materialinių gėrybių paskirstymo.

Kalbiek Žemaitiškā!

BŪK ŽEMAITIS IR SKIRK:

2% Pajamų mokesčio

Draugijos veiklai paremti

Kodas: 300539100

Iš kart dėkojam! 

Renginių Kalendorius

Turite Klausimų?

Skaitliukas

Svetainėje lankosi 32 svečiai ir nėra prisijungusių narių