2015 m. kuova 22 d prasėded Ondėnė epuochas 14 metaa pagal Ariju huoroskuopa. 2015 bus Jauti metaa.

Metų spalva – pieno baltumo, geltona

Jaučio metai – taikos metai. Jeigu Jaučio metais kyla karas, nukenčia karą pradėjusi valstybė. Ji niekada nebebus turtinga ir derlinga. Šiais metais suaktyvėja žmonių pareigos jausmas, paklusimas, atsidavimas, aukojimasis dėl kitų. Per ateinančius metus būtina daug dirbti ir pasistengti atiduoti visas skolas. Gimusieji šiais metais yra šiek tiek pasyvūs. Jais reikia nuolat rūpintis, globoti. Tačiau Jaučiai nėra savanaudžiai, o geros širdies, labai jautrūs, atjautūs, kantrūs ir sąžiningi žmonės. Geri ir dėmesingi mylimiesiems. Už savo įsitikinimus ir artimuosius, ypač vaikus, gali galvą guldyti. Jaučių puikūs protiniai ir fiziniai duomenys. Žmonės, gimę šiais metais, paprastai būna tvirto stoto, apkūnūs, moterys didele krūtine.
Jaučio antitoteminiai bruožai: nervingumas, agresyvumas, aklas užsispyrimas, polinkis į melancholiją. Jei Jaučio tipo žmogus greitai supyksta, yra užsispyręs, nepaklusnus, vadinasi, pasireiškė antitotemas – Vapsva. Nuo vapsvos įkandimo jautis gali mirti. Vapsva, skirtingai nuo bitės, neneša medaus, vien tik pati viskuo naudojasi.

Žmonės, gimę šiais metais, jaučiasi nesaugūs, turi daug vidinių problemų, kompleksų, jiems trūksta kitų asmenų globos. Jie pasyvūs, laikosi duoto žodžio ir pareigos, kantrūs, ištvermingi, negali dirbti be priežiūros ir pagalbos. Tačiau už nuoširdų darbą jiems su kaupu atlyginama. Žmonės, gimę šiais metais, yra vaikiški. Jiems reikia vadovauti ir nukreipti juos teisinga kryptimi. Jie sugeba tvirtai kovoti už savo vaikus ir artimuosius, už savo vertybes. Šio tipo žmonės rūpinasi kitais, būna geri vaistininkai, medicinos darbuotojai.

Kalbiek Žemaitiškā!

BŪK ŽEMAITIS IR SKIRK:

2% Pajamų mokesčio

Draugijos veiklai paremti

Kodas: 300539100

Iš kart dėkojam! 

Renginių Kalendorius

Turite Klausimų?

Skaitliukas

Svetainėje lankosi 66 svečiai ir nėra prisijungusių narių