EŽIO metai

Dangaus ašigalį rodo Poliarinė žvaigždė, o 20.000 metų atgal jį rodė Lyros žvaigždynas, kuris anksčiau vadinosi Ežio žvaigždynu. Kas tai yra Dangaus ašigalis? Tai žemės ašies laikytojas, pagrindas. Po daugelio tūkstančių metų Dangaus ašigalį vėl rodys Ežio žvaigždynas. Būtent Ežys visada siekia pagrindų. Nors jis atrodo nevaldomas, nesusikaupiantis, tai tik iš išvaizdos. Visumoje jis rimtas, iki smulkmenų tyrinėjantis, gyvenime jis netikėtas ir neapsakomas. Mėgsta draugus, bet ir juos dėl smulkmenų bado. Jis bendravime labai sudėtingas. Visada pilnas informacijos, nes turi gera atmintis, ypatingai matoma. Mūsų Naminukai su nenusakomais charakteriais labai panašūs į Ežius. Juos anksčiau ir vaizduodavo panašius į Ežį. Spygliuotas, pasišiaušęs, su didele galva, smulkiu snukučiu ir smailia nosele. Jis pastovus ir ištikimas. 

Antitotemas – nesusigaudymas santykiuose, kontaktuose, be aštrių spyglių, aštrių sprendimų, meilės laisvei. Tai Beždžionė, piktybiška, užsimaskavusi, amžinai įžūli, daro kiaulystes, ardo nusistovėjusią sistemą, bailė, su įgimtais instinktais. Išsiblaškiusi, niekam ir niekada nepaklusta, bailus ir piktas sutvėrimas. Ji griauna ir ardo tada, kai jaučia, kad bus nenubausta. 

1954 metais viskas judėjo: Ramiajame vandenyne didžiulis atominis sprogimas. Pradėjo arti Kazahstano platumas,  tai buvo didžiulės erdvės perstatymas, o po 32  plėšinių ardymo metų Černobylio katastrofa. Jekaterinos II organizuotas perversmas Rusijoje, ji atėjo į sostą, į kurį neturėjo jokios teisės. Tais pačiais metais nužudytas Robespjeras, kuris iki tol įvedinėjo savo įstatymus Prancūzijoje. Jis tapo savo paties išleistų įstatymų auka. 1314 metais buvo sunaikinti tamplieriai. Tai buvo labai galingas ordinas ir jam buvo pavaldi beveik visa Europa. Po to jie išėjo į pogrindį. Tai buvo satanistinė organizacija, kuri per Velykas aukodavo kūdikius, gerdavo žmonių kraują. Tai buvo ritualinė kanibalizmo forma ir visa tai buvo pagal įstatymą. 1410 metais Griunvaldo mūšis su netikėtu posūkiu.

 

6 Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Palangos žemaičių draugija

Parama

Kodas: 300539100 
Prašo paaukoti 2% pajamų
mokesčio draugijos veiklai paremti
Iš kart dėkojam!

Artimiausi renginiai

Šiuo metu nėra artimiausių events.